کد خبر : 196572
تاریخ انتشار : شنبه 20 فروردین 1401 - 17:41

دانلود زیرنویس فیلم The Wrong Stepmother 2019 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Wrong Stepmother 2019 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Wrong Stepmother 2019 از زمان مرگ مادرش، لیلی استون (کالی تیلور) مسئولیت های زیادی را بر عهده گرفته است و تمام تلاش خود را برای التیام فقدان در کنار پدرش مایکل (کورین نمک) و خواهر کوچکش نیکول (مک کینلی بلهم) انجام می دهد. سپس یک روز صبح، مایکل بمب غافلگیرکننده ای

دانلود زیرنویس فیلم The Wrong Stepmother 2019 از زمان مرگ مادرش، لیلی استون (کالی تیلور) مسئولیت های زیادی را بر عهده گرفته است و تمام تلاش خود را برای التیام فقدان در کنار پدرش مایکل (کورین نمک) و خواهر کوچکش نیکول (مک کینلی بلهم) انجام می دهد. سپس یک روز صبح، مایکل بمب غافلگیرکننده ای را روی دخترانش می اندازد: او اخیراً با زنی که به صورت آنلاین ملاقات کرده بود، شروع به ملاقات کرده است و آماده است تا دختران با او ملاقات کنند.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/the-wrong-stepmother-2019/

Watch The Wrong Stepmother | Prime Video

زیرنویس The Wrong Stepmother 2019 در حالی که دوست دختر جدید مایکل، مدی (سیندی بازبی) فورا نیکول را مجذوب خود می کند، لیلی تردید بیشتری برای استقبال از مدی در خانواده اش دارد.

حتی زمانی که مدی سعی می‌کند لیلی را تشویق کند تا با او گرم شود، لیلی متوجه می‌شود که مشکلی با دوست دختر جدید پدرش پیش نیامده است. در حالی که مایکل معتقد است که احساسات لیلی بی دلیل است، لیلی به زودی متوجه می شود که مدی مصمم است جایی در خانواده اش داشته باشد – و برای داشتن خانواده ای عالی که آرزوی آن را دارد بالاتر از این نیست که دست هایش را کثیف کند.

نه بار از ده بار، ناپدری که در یک فیلم Lifetime ظاهر می شود، شرور است. جهنم، خیلی وقت پیش نبود که داشتم فیلمی را مرور می کردم که کاملاً بر روی یک ناتنی شیطان تمرکز می کرد. با توجه به اینکه این تروپ ده ها سال است که وجود داشته است، تعجب آور نیست که این مفهوم توسط Lifetime انتخاب شده باشد. با این حال، در مورد نامادری اشتباه، مدی از نظر فنی برای لیلی نیست، زیرا او و مایکل ازدواج نمی کنند، اما با توجه به اینکه به دست آوردن آن عنوان بخش بزرگی از برنامه بازی او است، عنوان هنوز هم مناسب است.

(همچنین، من فرض می کنم دیوید دکوتو برنامه هایی برای دوست دختر اشتباه در آینده دارد، بنابراین شاید او آن عنوان را برای تاریخ بعدی ذخیره می کند).

وقتی صحبت از مدی شد، سریال «اشتباه» یک بار دیگر یک شخصیت شرور ستاره‌ای را ارائه می‌کند و سیندی بازبی آشکارا از بازی در نقش مدی دیوانه خوشحال می‌شود. رنگ‌های واقعی مدی تقریباً از همان ابتدا نشان داده می‌شوند، و اقدامات او فقط گلوله برفی در طول فیلم و مقاومت لیلی باعث می‌شود که نقاب مادی شکسته شود. بازبی دقیقاً مانند آیوی متسون در فیلم معلم اشتباه، ماهیت روان پریشی مدی را نشان می دهد – به ویژه در مرحله سوم فیلم – و در آوردن تمام هیجانات و زندگی مادام العمری که طرفداران همیشه در حال و هوای آن هستند عالی است.

THE WRONG STEPMOTHER on Lifetime Movie Network on Friday July 5th! - YouTube

زیرنویس The Wrong Stepmother 2019 بازی باسبی از مدی در واقع چیزی را که می‌توانست پایان ناامیدکننده‌ای باشد را نجات داده است. در نوعی ترکیبی از نقاط اوج هر دو فیلم، نامادری اشتباه اوج خود را شامل مدی چاقودار است که مایکل و لیلی را با نوک چاقو نگه می‌دارد و اولی را با چاقو می‌زند و اعلام می‌کند که خانواده قرار است کاری را که او گفته برای او انجام دهند.

برای ایجاد “خانواده کامل” خود. اما با شنیدن نزدیک شدن پلیس، مدی فریاد می زند “از دست دادن تو!” قبل از فرار از خانه، با پایانی متناوب که نشان می دهد او پس از ملاقات با پدر و دختری بیوه در پارک، خانواده جدیدی پیدا می کند تا خودش را وارد آن کند.

چیزی که باعث می‌شود این نتیجه‌گیری مانند پسر اشتباه همسایه من را عصبانی نکند این است که برخلاف جان لینک، خروج ناگهانی مدی بدون آسیب رساندن بیشتر به قربانیانش، به خوبی با نحوه ایفای نقش بازبی از مدی مطابقت دارد. بازبی در نقشی شبیه به نقش چارلز هیتینگر از دوین فلچ از فیلم معلم بد، نقش مدی را در نقش یک نوجوان لوس روان پریش در بدن یک زن بالغ بازی می کند. در طول فیلم، وسواس مدی برای ادغام خود با خانواده استون و عصبانی شدن بیشتر از این که خانواده با آغوش باز از او استقبال کنند و با استانداردهای بالای او مطابقت نداشته باشد، مدی به عنوان زنی که نه تنها مصمم به داشتن یک خانواده کامل است، تثبیت می شود. کسی که بدون مقاومت از او اطاعت کند. زمانی که مایکل شروع به شناخت ماهیت واقعی مدی می کند، این شخصیت پردازی در بهترین حالت خود نشان داده می شود و برای اوج گیری دراماتیک فیلم به شدت عمل می کند. اگرچه نتیجه‌گیری کاملی نیست، اما بسیار بهتر از نحوه بازی آنها در Boy Next Door و Tutor است.

در مورد بقیه بازیگران، کالی تیلور (که بعداً در فیلم فوق‌الذکر پسر اشتباه همسایه بازی خواهد کرد) در نقش لیلی دلسوز است و ویژگی‌های غیرقابل توجیهی که ممکن است بینندگان را از کتی فورمن دور کند و به طرز لذت‌بخشی در فیلم خشن شود را ندارد. تلاش های او برای نجات خانواده اش از چنگال مدی. کورین نمک در نقش مایکل بی خبر به طرز طراعی دلسوز است و لحظاتی را جبران می کند که کوری او نسبت به ماهیت واقعی مدی بیش از حد قابل قبول است. مک‌کینلی بلهم دوست‌داشتنی را حفظ می‌کند که به او در باج دختر من حضور پررنگی می‌دهد، و میچل هوگ جذاب است و با تیلور در نقش پاتریک دوست پسر لیلی، که در نهایت نقشی کلیدی در تحقیقات او درباره مدی بازی می‌کند، جذاب است.

یک عملکرد جانبی شگفت‌انگیز از جینا هیرایزومی در نقش سینتیا همکار مایکل است که شیمی قوی با نمک و تیلور به اشتراک می‌گذارد و احساسات ضمنی سینتیا نسبت به مایکل را با جزئیات به نمایش می‌گذارد و کسی که می‌توانست یک شخصیت جانبی عمومی باشد را به یک قهرمان فریبنده دلسوز تبدیل می‌کند. . تریسی نلسون همچنین به عنوان یک فرد مهم مرتبط با مدی ظاهر می شود، و صحنه احساسی کوتاه اما قوی را با تیلور به اشتراک می گذارد که از زمان نمایش او بیشترین استفاده را می کند.

The Wrong Stepmother (2019) – Marc Fusion

Vivica A. Fox در نقش مشاور مدرسه خانم پرایس ظاهر می شود و حضور محدود او در فیلم به خوبی توسط فاکس استفاده می شود. فاکس که به‌عنوان یک شخصیت اقتدار خشن اما خوش‌نیت ظاهر می‌شود، خانم پرایس را دوست‌داشتنی می‌کند و او همان ارتباط قوی با تیلور دارد که در فیلم The Wrong Boy Next Door داشت. صحنه‌ای که رابطه او و لیلی توسط دسیسه مدی تهدید می‌شود، شخصیت او را تهدید می‌کند، همانطور که در مامان اشتباه اتفاق افتاد، اما فیلم خوشبختانه با دادن لحظه‌ای کاملاً جذاب به خانم پرایس که مدی را برای طرح گفته شده فرا می‌خواند، از این موضوع جلوگیری می‌کند. و همچنین به دلیل نداشتن غرایز مادرانه که خود را فریب داده و باور کرده است که دارد. همه اینها شاید بهترین صحنه نامادری اشتباه باشد، که نه تنها به فاکس فرصتی برای نشان دادن استعدادهایش می دهد، بلکه شباهتی را بین ماهیت مادرانه صادقانه او نسبت به لیلی و نیکول در برابر ایده هذیانی مدی مبنی بر “مادر کامل بودن” ایجاد می کند. .

پس از دیدن تعداد زیادی از فیلم‌های اخیر «اشتباه» دکوتو جنبه‌هایی را در آنها خراب کرده‌اند که در برخی موارد تهدیدی برای از بین بردن لذت فیلم‌ها هستند، نامادری اشتباه ثابت می‌کند که در ژانر «ناپدری بدجنس» لاف‌تایم و حتی در جنبه ای موفق می شود که سایر فیلم های حماسه از آن سوء استفاده کردند. با یک بازی شرورانه قوی از سیندی بازبی و دیگر بازیگران اصلی او، طرحی با ساختار خوب، و بازی‌های جانبی عالی برای زنده‌کردن روند، نامادری اشتباه فیلم مناسبی برای هر کسی است که به دنبال یک زندگی در بهترین حالت خود است. .

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

خريد عمده بک لينک بهترين بک لينک ها

خرید رپورتاژ آگهی ارزان

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح