کد خبر : 202397
تاریخ انتشار : جمعه 8 مهر 1401 - 16:51

دانلود زیرنویس فیلم Hocus Pocus 2 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Hocus Pocus 2 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Hocus Pocus 2 2022 یک فیلم کمدی فراطبیعی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی آن فلچر، نویسندگی جن دی آنجلو و تهیه‌کنندگی والت دیزنی پیکچرز است. دنباله‌ای بر فیلم Hocus Pocus محصول ۱۹۹۳ است که بت میدلر، سارا جسیکا پارکر، کتی نجیمی و داگ جونز در نقش‌های خود دوباره ایفای نقش می‌کنند

دانلود زیرنویس فیلم Hocus Pocus 2 2022 یک فیلم کمدی فراطبیعی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی آن فلچر، نویسندگی جن دی آنجلو و تهیه‌کنندگی والت دیزنی پیکچرز است. دنباله‌ای بر فیلم Hocus Pocus محصول ۱۹۹۳ است که بت میدلر، سارا جسیکا پارکر، کتی نجیمی و داگ جونز در نقش‌های خود دوباره ایفای نقش می‌کنند در حالی که سم ریچاردسون، ویتنی پیک، بلیسا اسکوبدو، تونی هیل و هانا وادینگهام به بازیگران می‌پیوندند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Hocus Pocus 2 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Hocus Pocus 2 2022 در سال ۱۶۵۳، وینیفرد ساندرسون نوجوانی توسط کشیش تراسکه از سالم تبعید شد. وینیفرد به جای اینکه اجازه دهد خواهرانش، مری و سارا، از او گرفته شوند، با آنها به جنگل ممنوعه نزدیک فرار می کند. در آنجا، آنها با یک جادوگر مرموز آشنا می‌شوند که کتاب جادویی‌اش را برای تولد شانزده سالگی‌اش به وینیفرد هدیه می‌دهد، اما صریحاً به خواهران هشدار می‌دهد که طلسمی به نام Magicae Maxima انجام ندهند.

در سال ۲۰۲۲، بیست و نه سال پس از زنده شدن خواهران ساندرسون توسط شمع شعله سیاه، دو نوجوان سالم به نام‌های بکا و ایزی آماده می‌شوند تا هر دو جشن هالووین و شانزدهمین سالگرد بکا را جشن بگیرند، اما دعوت به مهمانی دوستشان Cassie Traske را رد کردند. بیگانه هستند. بکا و ایزی از یک فروشگاه جادویی (کلبه ساندرسون سابق) که توسط گیلبرت اداره می‌شد، بازدید می‌کنند، که به بکا یک شمع برای مراسم سالانه‌شان هدیه می‌دهد. بکا و ایزی شمع را روشن می کنند و متوجه می شوند که این شمع شعله سیاه دیگری است. از آنجایی که ماه کامل است و دختران هر دو باکره هستند، شمع یک بار دیگر خواهران ساندرسون را زنده می کند.

دختران موفق می‌شوند خواهران را در یک والگرین محلی گول بزنند و سپس به فروشگاه جادوگری فرار کنند، جایی که متوجه می‌شوند که گیلبرت عمداً به آنها شمع داده است به امید احیای خواهران، زیرا آنها را در هالووین در سال ۱۹۹۳ دیده است و به او آموزش داده شده است که چگونه این شمع را بسازد. شمع به کتاب خواهرها به دختران می رسند و آگهی تبلیغاتی متعلق به شهردار تراسکه، پدر کاسی و نوادگان مستقیم کشیش تراسکه را می بینند. وینیفرد تصمیم گرفت که طلسم Magicae Maxima را برای حذف Traske و انتقام گرفتن از Salem انجام دهند. خواهران ایزی و بکا را در زیرزمین به دام می اندازند و به گیلبرت وظیفه جمع آوری مواد لازم برای طلسم را در حین شکار تراسکه می دهند، خون او نیز برای تکمیل طلسم ضروری است.

دختران فرار می کنند و برای هشدار به شهردار به خانه تراسکه می روند در حالی که خواهران راه خود را به کارناوال هالووین شهر پیدا می کنند و شهروندان را مسحور می کنند تا به آنها کمک کنند تا شهردار را پیدا کنند. در همین حال، گیلبرت بیلی بوچرسون را کشف می کند، که نشان می دهد از سال ۱۹۹۳ بیدار بوده اما در خاک سپرده شده است.

زیرنویس فیلم Hocus Pocus 2 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Hocus Pocus 2 2022 دخترها دوباره با Cassie متحد می شوند و قبل از اینکه شهردار Traske به خانه بازگردد و ناخواسته فاش کند که Cassie نیز از نوادگان کشیش Traske است، خواهران را در یک دایره نمک در گاراژ Cassie به دام می اندازند. سپس این سه نوجوان با یکدیگر جبران می‌کنند، اما زمانی که یک جفت ربات با جاروبرقی که مری در حال پرواز بود، آنها را از دایره رها می‌کند، ملاقات مجدد آنها کوتاه می‌ماند. آنها کاسی را می دزدند و به جنگل ممنوعه می گریزند، جایی که گیلبرت مواد تشکیل دهنده (و سر بیلی) را برای طلسم جمع کرده است. بکا و ایزی کمی بعد از راه می رسند و متوجه می شوند که بکا نیز یک جادوگر است. بکا حواس خواهران را پرت می کند در حالی که ایزی کیسی را نجات می دهد. متأسفانه طلسم تا حدی ساخته شده است و اکنون قدرت خواهران افزایش یافته است. با این حال، بکا موفق می شود بوک را متقاعد کند که مجبور نیست به وینیفرد پاسخ دهد. کتاب به بکا فرار می کند و آنها بیشتر به جنگل فرار می کنند. کتاب هشداری در مورد طلسم Magicae Maxima به آنها نشان می‌دهد و بیان می‌کند که هر کسی که آن را انجام می‌دهد باید آنچه را که بیشتر دوست دارد را رها کند.

دخترها موافقت می کنند که به وینیفرد در مورد قیمت طلسم هشدار دهند، اما آنها خیلی دیر می رسند، زیرا او قبلاً اجرای آن را تمام کرده است. معلوم می شود که بهای طلسم مریم و سارا است، زیرا آن دو در خاک محو می شوند. وینیفرد به طرز باورنکردنی ناامید می شود و از نوجوانان التماس می کند که از قدرت های جدید خود برای نجات خواهرانش استفاده کنند. بکا، کاسی و ایزی در یک عهد به هم می پیوندند و یک طلسم اتحاد دوباره می سازند. زمانی که خواهرانش دوباره ظاهر نمی شوند، وینیفرد گیج می شود تا اینکه بکا توضیح می دهد که این طلسم سارا و مری را باز نمی گرداند، بلکه وینیفرد را نزد آنها می فرستد. وینیفرد با خوشحالی می خندد زیرا او نیز برای پیوستن به خواهرانش محو می شود.

گیلبرت به دختران ملحق می شود که سر بیلی را با بدنش پیوند می دهد. بیلی نیز شروع به محو شدن می کند و متوجه می شود که همه جادوهای وینیفرد لغو شده اند. گیلبرت قبل از اینکه کاملاً ناپدید شود، قول می دهد که به قول خود به بیلی عمل کند و داستان خود را به مردم بگوید. دختران تصمیم می‌گیرند که به کتاب خانه جدیدی بدهند و همچنان که تا شب راه می‌روند به تمرین جادوی خود ادامه دهند.

در یک صحنه پس از تیتراژ، تار عنکبوت، گربه گیلبرت، مراقب جعبه ای است که حاوی یک شمع شعله سیاه دیگر است، که نشان می دهد خواهران ساندرسون برای همیشه از بین نخواهند رفت.

زیرنویس فیلم Hocus Pocus 2 2022 - بلو سابتایتل

در جولای ۲۰۱۴، اعلام شد که کمپانی والت دیزنی در حال ساخت فیلمی با مضمون ماوراء طبیعی درباره جادوگران است و تینا فی به عنوان تهیه کننده و ستاره در هیئت مدیره حضور دارد. با این حال، ددلاین هالیوود شایعاتی را مبنی بر اینکه این فیلم دنباله‌ای بر Hocus Pocus است، رد کرد. در نوامبر ۲۰۱۴، بت میدلر در Reddit “Ask Me Anything” گفت که آماده است و مایل است برای یک دنباله در نقش وینیفرد ساندرسون بازگردد. او همچنین گفت که سارا جسیکا پارکر و کتی نجیمی همبازی‌هایش علاقه‌مند به ایفای نقش سارا و مری ساندرسون هستند، اما تاکید کرد که دیزنی هنوز هیچ دنباله‌ای را نشان نداده است و طرفداران فیلم اصلی را تشویق می‌کند تا دیزنی را متقاعد کنند که آن را بسازد. در نوامبر ۲۰۱۵، میدلر در یک پرسش و پاسخ فیس بوک اظهار داشت که “پس از این همه سال و تمام تقاضای طرفداران، من معتقدم که می توانم بایستم و قاطعانه یک “نه” صریح بگویم” در پاسخ به سوالی در مورد یک دنباله.

در ژوئن ۲۰۱۶، بازیگر داگ جونز اشاره کرد که دیزنی در حال بررسی دنباله‌ای بوده است و در پشت صحنه بحث‌ها برای ادامه سریال وجود دارد. در اکتبر ۲۰۱۶، سارا جسیکا پارکر در حین تبلیغ سریال طلاق در شبکه HBO توسط اندی کوهن در مورد دنباله آن سوال شد. پاسخ او این بود: “من آن را دوست دارم. من فکر می کنم ما بسیار پر سر و صدا بوده ایم که ما بسیار مشتاق هستیم”، با این حال او اصرار داشت که طرفداران باید دیزنی را تشویق کنند که دنباله ای را توسعه دهد. در فیلم Hocus Pocus in Focus: The Thinking Fan’s Guide to Disney’s Halloween Classic، آرون والاس، نویسنده چندین رویکرد بالقوه برای دنباله آن را شناسایی می کند، اما خاطرنشان می کند که بزرگترین چالش این پروژه، علاقه استودیو والت دیزنی به پروژه هایی است که بازده بسیار بالایی را در باکس آفیس می دهند.

در سپتامبر ۲۰۱۷، میک گاریس، نویسنده Hocus Pocus، اعتراف کرد که پس از سال‌ها شایعات و گمانه‌زنی‌ها، روی فیلمنامه‌ای برای Hocus Pocus 2 کار می‌کرد و به‌طور بالقوه به‌عنوان یک فیلم تلویزیونی برای کانال دیزنی، فری‌فرم یا ABC ساخته می‌شد. بعداً تأیید شد که در عوض یک بازسازی برای پخش در Freeform خواهد بود، با اسکارلت لیسی، نویسنده The Royals، به نوشتن و تهیه‌کننده اصلی فیلم، دیوید کیرشنر، تهیه‌کنندگی اجرایی، با کارگردان اصلی کنی اورتگا، انتظار نمی‌رود که در آن نقش داشته باشد. ماه بعد، میدلر گفت که علاقه ای به ایده بازسازی ندارد و بدون توجه به اینکه نقشی به او پیشنهاد شده باشد یا نه، در آن شرکت نخواهد کرد، و در مورد اینکه چگونه می توانند با موفقیت دوباره نقش او را بازی کنند، ابراز تردید کرد. وینیفرد ساندرسون.

در فوریه ۲۰۱۸، جونز فاش کرد که مذاکراتی برای ساخت دنباله‌ای که بیست سال پس از فیلم اصلی اتفاق می‌افتد، انجام شده است و از او خواسته شده تا در آن نقش داشته باشد، اگرچه او اعتراف کرد که همچنان علاقه‌مند است نقش خود را در نقش بیلی بوچرسون تکرار کند. در جولای ۲۰۱۸، کتابی با عنوان Hocus Pocus and the All-New Sequel منتشر شد که حاوی رمانی از فیلم و داستان دنباله‌ای بود. دنباله روی دختر مکس و آلیسون، پاپی، که با شنیدن داستان خانوادگی فیلم اصلی بزرگ شد و والدینی که تا حد امکان از هالووین اجتناب می کنند، تمرکز دارد. پاپی نسبت به داستان بدبین است و در روز هالووین، بیست و پنج سال بعد از فیلم، در خانه ساندرسون به پایان می رسد تا ثابت کند هیچ چیزی در داستان وجود ندارد.

در اکتبر ۲۰۱۹، یک دنباله به عنوان یک فیلم انحصاری دیزنی + با فیلمنامه ای توسط جن دی آنجلو در دست ساخت اعلام شد. در مارس ۲۰۲۰، آدام شنکمن برای کارگردانی Hocus Pocus 2 همزمان با کارش در دنباله Enchanted Disenchanted قرارداد امضا کرد.

زیرنویس Hocus Pocus 2 2022 - بلو سابتایتل

در ۱ نوامبر ۲۰۱۹، بت میدلر، سارا جسیکا پارکر، و کتی نجیمی ابراز علاقه کردند که نقش خود را به عنوان خواهران ساندرسون در دنباله بازی کنند. در سپتامبر ۲۰۲۰، میدلر فاش کرد که برای بازگشت در فیلم به عنوان وینیفرد وارد مذاکره شده است، و در اکتبر ۲۰۲۰، تایید کرد که در کنار پارکر و نجیمی بازخواهد گشت، اگرچه بازگشت آنها تا ماه می به طور رسمی تایید نشده بود. ۲۰۲۱. در اکتبر ۲۰۲۱، اعلام شد که تیلور پیج هندرسون به عنوان یکی از سه بازیگر اصلی انتخاب شده است. مدت کوتاهی پس از آن، گزارش شد که سم ریچاردسون در مذاکرات نهایی برای پیوستن به بازیگران در نقشی نامعلوم است. در همان ماه، تونی هیل به عنوان شهردار سالم، جفری تراسکه، به بازیگران پیوست. بازیگران مکمل کامل در ۳۱ اکتبر ۲۰۲۱ تایید شدند، از جمله هانا وادینگهام و بازگشت داگ جونز، که ویلیام “بیلی” بوچرسون را در فیلم اصلی به تصویر کشید. در مارس ۲۰۲۲، اعلام شد که ثورا برچ در نقش دنی دنیسون از فیلم قبلی بازی نخواهد کرد. توس بعداً نشان داد که او در این فیلم ظاهر می شد اما به دلیل یک درگیری برنامه ریزی نتوانست. در تابستان همان سال، اعلام شد که لری بگبی، توبیاس جیلینک، امری کاتز و وینسا شاو نیز به ترتیب نقش آیس، جی، مکس و آلیسون را بازی نخواهند کرد.

در ۲۹ اکتبر ۲۰۲۰، میدلر اظهار داشت که طرح کلی داستان برای دنباله آن تکمیل شده است، که او به همراه ناجیمی و جسیکا پارکر آن را “بسیار عالی” ستایش کرد. در ۳ نوامبر، میدلر فاش کرد که تهیه‌کنندگان در تلاش هستند تا چندین نفر از اعضای تیم تولید فیلم اول را که زنده هستند و بازنشسته نشده‌اند، دوباره استخدام کنند، زیرا احساس می‌کردند که موفقیت فیلم اول ناشی از کار پشتیبان است. تیم صحنه. در آوریل ۲۰۲۱، آن فلچر به دلیل وظایف کارگردانی اش در فیلم Disenchanted جایگزین شانکمن به عنوان کارگردان شد، اگرچه او به عنوان تهیه کننده اجرایی در این فیلم باقی خواهد ماند.

قرار بود تولید در اواسط سال ۲۰۲۱ در سالم، ماساچوست آغاز شود. در سپتامبر ۲۰۲۱، ساخت مجموعه‌های Hocus Pocus 2 در مزارع چیس در لینکلن، رود آیلند، و میدان واشنگتن در نیوپورت، رود آیلند تأیید شد. فیلمبرداری در ۱۸ اکتبر ۲۰۲۱، در پراویدنس، رود آیلند، تحت عنوان کاری Black Flame آغاز شد.

زیرنویس Hocus Pocus 2 2022 - بلو سابتایتل

فیلم در ۲ نوامبر ۲۰۲۱ لو رفت. فیلمبرداری همچنین در ۸ نوامبر ۲۰۲۱، در میدان واشنگتن نیوپورت که در سالم مدرن، ماساچوست انجام شد. در ۱۰ دسامبر ۲۰۲۱، فیلمبرداری در فدرال هیل آغاز شد که با پس زمینه ای با مضمون هالووین تغییر شکل داد. در ۲۶ ژانویه ۲۰۲۲، میدلر در رسانه های اجتماعی تایید کرد که فیلمبرداری کامل شده است.

در اکتبر ۲۰۲۱، اعلام شد که جان دبنی، آهنگساز فیلم اصلی، قرار است برای ساخت دنباله بازگردد. این موسیقی متن که علاوه بر موسیقی دبنی دارای دو آهنگ جدید است، در ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۲ به صورت دیجیتالی منتشر شد و در ۱۱ نوامبر ۲۰۲۲ به صورت فیزیکی منتشر خواهد شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

خريد عمده بک لينک بهترين بک لينک ها

خرید رپورتاژ آگهی ارزان

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح